KONST / Litografier / Färglitografi 11391181
nr 1139 1181
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, Hans Arnold (1925-2010), "Den sjunkna katedralen", 557200, daterad 77, motivet: 37x45
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 18:49:17
12/10 15:57:01
1.000 kr
22/10 18:58:32
23 okt
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold